Ofis Taşımacılığı

Taşıma durumuna göre nakliye ücretler değişim göstermektedir. Firmamız sahip olduğu eksper hizmeti sayesinde ofis taşımacılığı sırasında fiyatı önceden sizlere verebilmektedir. Bu sayede bütçenize en uygun taşıma hizmetine erişebilirsiniz. Taşıma konusunda sahip olduğumuz özel araçlarımızı sizlere tahsis ediyoruz. Ofis taşımacılığı gerçekleştiren firmamız sunmuş olduğu kaliteli hizmeti ile beraber şehir içi ve şehirlerarası nakliyat uygulamalarında da sizlere en güvenilir hizmetleri verebilmektedir. Firmamız taşıma uygulaması içerisinde yer alan eşyalarınıza her durumda kaliteli bir şekilde paketleme işlemi yapabilmektedir.

Anında Bilgilendirme Hizmeti

Nakliyat şirketimiz içerisinde bulunan her eşyanız için ayrı bir paketle işi yapabilmektedir. Bu sayede eşyalarınızın eksik ya da karışık olarak adreslere taşınması tam olarak engellenebilmektedir. Firmamız taşıma öncesinde fiyat aralığını belirlemek için bu konuda uzman olan eksperini göndermektedir. Eksperlerimiz nakliyat ücreti konusunda müşteriyi bilgilendirmektedir. Taşımacılık işlemlerinde her zaman uzman firmalarla çalışmanız gerekir. Profesyonel olmayan merdiven altı nakliye firmaları eşyalarınızın düzensiz olarak taşınmasına neden olabilmektedir. Ofis taşımacılığı işlemlerinde uzman personeli ile beraber hasar durumunun tamamen önüne geçebiliyoruz.

Uygun Fiyata Taşımacılık

Firmamız taşıma sırasında sahip olduğunuz eşyalarınızı sigortalı olarak taşımaktadır. Sigorta kapsamı altına alınan eşyalarınıza taşıma sırasında ortaya çıkabilecek eşya zararları eksiksiz bir şekilde şirketimiz tarafından karşılanmaktadır. Ofis taşımacılığını sizlerle bir araya getiren firmamız nakliye işinde kalitesini her geçen gün arttırmaya devam etmektedir.